Nabídka práce > Area sales manager | originální společnost

Area sales manager | originální společnost

Náplň práce

Máte obchodní zkušenosti ve farmaceutickém průmyslu? Máte zkušenosti s vedením týmu farmaceutických reprezentantů? Možná hledáme právě Vás!!!

Pro farmaceutickou společnost hledáme do týmu AREA SALES MANAGERA!!!

Náplň práce:
- vedení a rozvoj týmu farmaceutických reprezentantů
- rozvoj obchodní strategie a úzká spolupráce s marketingem
- samostatná práce v terénu
- výběr nových reprezentantů do týmu
- příslušná administrativa (rozpočty, budgety, tvorby plánů)

Region: Západní čechy - bydliště v regionu!

Požadavky

- zkušenost na podobné pozici ve farmacii (zkušenost s vedením týmu lidí!!)
- ideálně VŠ vzdělání
- zkušenost s komunikací s lékaři
- komunikativní úroveň AJ výhodou
- orientace na výsledek

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 25 dnů dovolené 5 dnů zdravotního volna hrazené životní pojištění
  • Místo pracoviště: Příbram