Nabídka práce > Elektrikář pro elektrifikaci prodejen

Elektrikář pro elektrifikaci prodejen

Náplň práce

•elektrifikace obchodů v rámci ČR
•výměna stávajících rozvodů v zázemí prodejen za novou rozvodnici a natažení kabelů ke všem prodejním regálům a montáž zásuvek

Požadavky

•platná vyhláška 50/78 Sb. paragraf 5 nebo 6
•praxe min. 2 roky
•vlastní automobil VÝHODOU - hrazené náklady a strávený čas na cestě
•možnost práce v celém uvedeném období únor - květen 2017

Nabízíme

•práci na ŽL nebo Dohodu o provedení práce
•odměnu za odvedenou práci v úkolu, v přepočtu cca 250 - 300 Kč/hod

Další informace

•hledáme cca 20 spolupracovníků pro 400 prodejen po celé ČR
•práce bude probíhat v týmu 2 lidí
•termín zahájení a dokončení práce: 3/2017 - 5/2017 - jedná se tedy o práci na dobu určitou
•pracovníci budou řízeni centrálně z Prahy hlavním koordinátorem a na místě kontrolování revizním technikem, pracovníci ručí jen za dobře odvedenou práci
•hledáme kolegy především z těch měst: Praha, Plzeň, Liberec, České Budějovice, Jihlava, Olomouc, Ostrava, Brno, Uherské Hradiště

Informace o pozici

  • MORIS Design s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Liberecký, Pardubický, Ústecký, Jihomoravský, Jihočeský,Olomoucký, Moravskoslezký kraj, Vysočina