Nabídka práce > Společnost z oblasti IT s dlouholetou zkušeností, hledá pro svůj tým, vhodného administrativního pracovníka.

Společnost z oblasti IT s dlouholetou zkušeností, hledá pro svůj tým, vhodného administrativního pracovníka.

Náplň práce

* Potvrzování objednávek u dodavatelů v AJ
* Evidence objednávek u dodavatelů
* Komunikace s dodavateli telefonicky a emailem v AJ
* Zařizování dopravy zboží od dodavatelů, komunikace s celnicí
* Fakturace pro zákazníky a další administrativní činnost pro chod firmy

Požadavky

* SŠ vzdělání
* Velmi dobrá znalost anglického jazyka

Nabízíme

* Zázemí stabilní IT společnosti
* Možnost seberealizace
* Měsíční odměny
* Další benefity (jazykové kurzy, stravenky, ...)

Informace o pozici

  • ComDis s.r.o
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa, Logistika a doprava, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: velmi dobrá znalost AJ
  • Plat: 18 000,- - 24 000,- kč měsíčně
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenky
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Cihelní 3285