Nabídka práce > Obchodník s přidělenými klienty

Obchodník s přidělenými klienty

Náplň práce

Co Vás čeká?

- Poskytování osobního servisu našim klientům
- Nabídka a poskytování produktů společnosti novým i stávajícím zákazníkům
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí (formou doporučení nebo marketingových zdrojů)
- Vybírání splátek v hotovosti od klientů
- Komunikace se zákazníky v prodlení se splácením závazku

Požadavky

Koho hledáme?

- Komunikativní kandidáty s obchodním duchem, na které se budeme moci spolehnout
- Časově flexibilní – za svými zákazníky budete cestovat do místa jejich bydliště, často v podvečer
- Prozákaznická orientace – zákazník je u nás opravdu na prvním místě
- Velkou výhodou je platný ŘP sk. B a vlastní automobil (zejména pro Vás ve Vaší mobilitě při cestách za Vašimi klienty), ale není podmínkou
- Práce je vhodná jako hlavní činnost nebo vedlejší příjem pro důchodce, studenty, maminky na mateřské dovolené, zaměstnance atd.
- Díky novému zákonu od 1.prosince 2016 nepotřebujete na provozování činnosti živnostenské oprávnění – zaregistrujeme Vás jako našeho zástupce u České národní banky (na naše náklady)

Nabízíme

Co Vám nabízíme?

- Ohodnocení formou provize, skládající se z odměny za nově uzavřené smlouvy a z výběrů splátek – výplata provizí probíhá týdně v hotovosti
- Žádná storna provizí, jako je běžné u pojišťovacích zprostředkovatelů a finančních poradců
- Přidělení zákaznického kmenu – nebudete nuceni začínat tzv. „na zelené louce“
- Činnost v místě Vašeho bydliště
- Časovou flexibilitu – svůj čas si řídíte sami
- Pečlivé zaškolení a podpora manažera v terénu
- Prodejní a marketingová podpora ze strany společnosti – letáky, reklamy
- Díky nové týmové struktuře možnost seberealizace
- Registraci u České národní banky (dle nového zákona od 1.12.2016) na naše náklady

Informace o pozici

  • Provident Financial, s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Služby,
  • Požadované vzdělání: Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: maminky na MD, důchodce, zaměstnance, podnikatele