Nabídka práce > SPECIALISTA POHLEDÁVEK

SPECIALISTA POHLEDÁVEK

Náplň práce

- Správa pohledávek v rámci CEE regionu
- Vyjednávání platebních podmínek při uzavírání nových projektů
- Vyřizování bankovních záruk a akreditivů
- Fakturace realizovaných zakázek
- Reporting
- Účetnictví- kontrola zákaznických účtů

Požadavky

- SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru
- min. 2 roky praxe na obdobné pozici nebo v bankovním sektoru
- Základní znalost účetnictví a daňových předpisů
- Znalost práce na PC (Excel, Word, PowerPoint)
- Komunikativní znalost angličtiny, další jazyk výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Profesní perspektivu v zázemí silné mezinárodní firmy - Motivující platové ohodnocení - Možnost profesního vzdělávání - Termín nástupu dle dohody
  • Místo pracoviště: Přerov