Nabídka práce > Mzdová účetní

Mzdová účetní

Náplň práce

Co všechno budete mít na starosti?

- Vaším hlavním úkolem bude samostatné komplexní vedení mzdové agendy pro cca 400 zaměstnanců

- S tím související činnosti jako: jednání s úřady, řešení problematiky exekucí, zpracovávání statistik.

- Dále i zpracování daňové agendy, evidenčních listů důchodového pojištění zaměstnanců.

- S tím související reporting HR manažerovi.

Požadavky

Od Vás očekáváme:

- Předešlé zkušenosti na pozici mzdové účetní ve větší společnosti.

- Znalost mzdové problematiky a pracovněprávní legislativy.

- Znalost MS Office, Helios.

- Systematičnost, samostatnost, preciznost a zodpovědnost.

- Angličtina bude pro Vás výhodou.

Nabízíme

Co přinese práce Vám?

- V práci se budete mít možnost dále rozvíjet a vzdělávat.

- Pracovat budete s přátelskými kolegy.

- Se svými kolegy se seznámíte na různých zaměstnaneckých akcích.

- Stravenky jsou samozřejmostí.

Lokalita: Prostějovsko

Informace o pozici

  • Manpower
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek