Nabídka práce > Zákaznický servis s AJ

Zákaznický servis s AJ

Náplň práce

Co bude Vaším hlavním úkolem?

- V práci budete komunikovat se stávajícími zákazníky, tak jako i novými.

- Budete spolupracovat s plánovači, oddělením výroby, expedicí.

- Setkáte se se sledováním logistických ukazatelů, denním reportováním jako i účastí na denních mítincích.

- Budete pracovat se zákaznickými portály, řešit zákaznické reklamace a mnoho dalšího.

Požadavky

My od Vás požadujeme:

- Pokročilou znalost angličtiny, další jazyk bude pro Vaší velkou výhodou.

- Předchozí zkušenosti v oblasti zákaznického servisu, logistiky.

- Váš aktivní přístup k práci.

Nabízíme

Co Vám bude v práci nabídnuto?

- Různé školení, které Vám mohou dopomoci k Vašemu osobnímu a profesnímu růstu.

- Mladý a přátelský kolektiv, se kterým se budete mít možnost potkat na zaměstnaneckých akcích.

- Benefity jako například stravenky, či flexipasy.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Služby, Zákaznický servis,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek