Nabídka práce > Specialista logistických procesů

Specialista logistických procesů

Náplň práce

Jsi analytický typ, který dotahuje věci do konce? Chceš se podílet na výrobě a kompletaci produktů, které zahraňují lidské životy? Dej mi o sobě vědět.

Náplň práce:
* zodpovědnost na bezproblémové zpracování objednávky (v požadovaném množství, čase)
* denní komunikace s oddělením logistiky, plánováním výroby, zákaznickým servisem
* reporting v anglickém jazyce

* Ostravsko/Karvinsko

Požadavky

* ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání
* znalost anglického jazyka pro komunikaci v písemné a mluvené formě (min úroveň B1)
* alespoň roční zkušenost z oblasti zákaznického servisu, logistiky nebo plánování výroby
* MS Excel na skvělé úrovni (kontingenční tabulky, Makra)
* asertivní jednání

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * vysoké půl roční odměny * přátelské prostředí * mobilní telefon * penzijní připojištění * flexi pasy
  • Místo pracoviště: Karviná