Nabídka práce > Výrobní inženýr

Výrobní inženýr

Náplň práce

- Podpora výrobního procesu řešením technických problémů, které se vyskytnou během výroby.
- Kontrola pracovních postupů a jejich efektivity a správnost.
- Komunikace s oddělením nákupu ohledně kvality dodávaných dílů.
- Optimalizace technických řešení a výrobních postupů.
- Podílení se na uvádění nových mikroskopů do výroby.

Požadavky

- VŠ vzdělání v technické oblasti (mechanika, mechatronika, optika, elektrotechnika, fyzikální inženýrství, apod.).
- Angličtina slovem i písmem.
- Řidičský průkaz sk. B.
- Učenlivost, proaktivita a samostatnost.

Výhodou:

- Praxe v oblasti podpory výroby.
- Znalost elektronové mikroskopie.
- Přehled v optice a vakuové technice.

Nabízíme

- Práci v Brně na hlavní pracovní poměr.
- Zázemí mezinárodní společnosti korporátní velikosti.
- Flexibilní pracovní dobu.
- Vzdělávací a rozvojové aktivity.
- Sportovní aktivity a společenské akce.
- Moderní pracovní prostředí.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek