Nabídka práce > Produktový inženýr

Produktový inženýr

Náplň práce

Co budete dělat?

V práci se budete setkávat se systémovými inženýry různých evropských zemí, se kterými budete denně komunikovat a obchodně či technicky je podporovat.

Budete vyhledávat alternativní komponenty, zpracovávat návrhy konečného výrobku a to i včetně technické dokumentace.

Požadavky

Vy byste měl mít?

VŠ technického směru.

Levou zadní ovládáte MS Office, a máte nějaký ten poznatek SAPu a Solid Works.

Technická dokumentace Vám není cizí, dokážete ji nejen číst, ale i vytvořit.

Samozřejmostí je angličtina na komunikativní úrovni.

Nabízíme

Co se Vám dostane?

Budete mít zajištěné příznivé podmínky k tomu, aby Vás práce bavila.

Dostanete se do kolektivu, kteří je nakloněn různým společenským akcím.

Získáte různé příspěvky, jako například příspěvek na penzijní pojištění či relaxaci a zdraví.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek