Nabídka práce > MANAŽER PRO EXPORT | AJ i FJ

MANAŽER PRO EXPORT | AJ i FJ

Náplň práce

Hledáte netradiční práci ve stavebnictví s TOP produktem a zajímají Vás novinky v oboru a to nejen v ČR, ale i ve světě?

Rádi komunikujete, argumentujete a těšíte se z cestování?

Hledáme zkušeného technicky uvažujícího manažera se smyslem pro koncepci a duchem pro obchod.

Podílejte se na vedení obchodních případů od samého počátku až do konečné realizace. Není nic lepšího, než za sebou vidět výsledky.

Co vás bude čekat?

- tvorba strategií pro jednotlivé trhy
- budování a udržování obchodních vztahů se stávajícími zákazníky
- příprava nabídek a denní komunikace se zákazníky
- aktivní akvizice nových zákazníků
- spolupráce s ostatními exportními manažery
- marketingové aktivity
- reporting

Požadavky

- vzdělání technického směru
- praxe na pozici exportéra nutností
- plynulá angličtina + komunikativní francouzština
- ochota cestovat (létání do zahraničí)

Zaujmete nás, jste-li akční člověk a umíte se vrhnout do nových výzev po hlavě. Co takhle zítra zaletět na služební cestu?

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 40000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - fixní mzda + prémie v závislosti na plnění obratu - mobilní telefon + notebook - sickdays - stravenky - jazyková vzdělávání - pružná pracovní doba - příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Hradec Králové