Nabídka práce > Technik údržby

Technik údržby

Náplň práce

Dáme Vám příležitost pracovat s nejmodernějšími technologiemi i šanci poznat nové kolegy ze zahraničí v rámci komunikace přes helpdesk! Pokud se ve svém oboru vyznáte, pak uvítáte vyhlídku být součástí nového projektu, který nebude jednoduchý, ale s Vámi bude stát za to! Reportování poruch, Vás samozřejmě nemine, stejně jako používání dokumentace a preventivní prohlídky. Navíc, Vás ještě čeká plánování odstávek a výměny strojů.

Požadavky

Bez anglického jazyka, se s kolegy nedomluvíte - bez předchozích zkušeností a středoškolského vzdělání elektrotechnického směru a vyhlášky č. 50, si také nebudete rozumět. Chcete-li pracovat s tím nejlepším, co trh momentálně nabízí - potřebujete alespoň základní znalost ŘS Siemens a vědět, jak na MS Office!

Domácí kutil být nemusíte, základní manuální zručnost Vám bohatě vystačí. Samostatnost, týmová spolupráce, flexibilita a přirozený respekt zcela jistě také máte!

Nabízíme

Příspěvek na dojíždění do zaměstnání do Štětí jistě uvítáte. Práce je na směny, tudíž si můžete s předstihem naplánovat kulturní vyžití, a my Vám na to přispějeme!

Dobré zdraví je základ, přispějeme Vám na zdravotní prevenci! Udržujete se v kondici? Příspěvek na sport a pobytové rekreace také jistě využijete.  Příspěvek na stravování a na penzijní připojištění je naprostý základ!

Budeme si Vás a Vaší práce skutečně vážit, což pocítíte zejména při Vašem zaměstnaneckém výročí! Jako bonus, zažijete kupu legrace při volnočasových aktivitách: dračí lodě, fotbal, tenis, volejbal atd.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek