Nabídka práce > Seřizovač vstřikolisů - i šikovný absolvent

Seřizovač vstřikolisů - i šikovný absolvent

Náplň práce

Co bude Vaším úkolem?

Seřizování vstřikolisů pro lisování plastů.

Ale to nebude všechno, budete také vést malý tým lidí.

Požadavky

Pokud jste zkušení seřizovač o to lépe!

Pak byste tedy měli mít:

- technické vzdělání

- znalost robotů

- znalost dvoukomponentních vstřikolisů

- praxe v automotive

Nebráním se však ani střetnutí s absolventy technického vzdělání, kteří se nebojí seřizovač stát.

Nabízíme

Za to, že práci budete vykonávat tak jak se má dostanete:

- Možnost pracovat ve velké nadnárodní společnosti.

- Samozřejmostí pro Vás budou stravenky a flexipasy.

- S kolegy se zabavíte na firemních akcích.

- Budete se vzdělávat, co Vám může napomoci k vašemu dalšímu růstu.

- V práci neonemocníte, protože společnost Vám nabídne očkování proti chřipce.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Služby,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek