Nabídka práce > BUSINESS ANALYST

BUSINESS ANALYST

Náplň práce

Pro našeho klienta hledáme Business analytika, který skvěle zapadne do týmu a bude se podílet na projektech s vývojáři, zadavateli, IT a business týmy. Budete tvořit analýzy uživatelských požadavků, zodpovídat za přípravu dokumentace, koordinovat analytické práce a spolupracovat při vývoji nových funkcionalit. Prověříte, že se dodržují doporučené postupy a budete zodpovídat za správnost, kompletnost a včasné dodání analytické dokumentace projektů.

Požadavky

- plynulá znalost anglického jazyka

- minimálně 2 roky praxe na pozici související s business analýzou

- znalost UML diagramů a zkušenosti s analýzou/designem aplikací

- orientace v Java/Javascript/C++/Python...

- pokročilá znalost CASE nástrojů

- SQL je skvělé plus

- certifikace BABOK a TOGAF se také velmi cení

Nabízíme

Představte si, že máte perspektivní a různorodou práci v atraktivním oboru a zároveň možnost realizace vlastních nápadů a kariérního růstu. Osobně se podílíte na formování společnosti a je Vám poskytováno skvělé mzdové ohodnocení. Pracujete na moderním a příjemném pracovišti v centru Prahy. Na stole vám leží pracovní notebook s telefonem. Nejste ranní ptáče? Chcete být dříve doma u rodiny? Je nám to jasné... je tu flexibilní začátek a konec pracovní doby. Dáváte si skvělý oběd za stravenky. Chcete pořádně zrelaxovat a načerpat síly? Máte na to 5 týdnů dovolené. Udržujete se ve formě, protože máte svou MultiSport kartu a navštěvujete sportovní akce. Mluvíte anglicky jako rodilý mluvčí i díky kurzům. Po práci nebo o pauze si skočíte do relax centra a zahrajete si s kolegy stolní fotbálek, šipky nebo billiard.

Zní to lákavě, že? Pojďte do toho!

Pokud ještě nemáte dost a chcete se dozvědět více, neváhejte nám napsat e-mail, nebo zavolat.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek