Nabídka práce > BUSINESS ANALYST - Různorodá práce v dynamickém týmu

BUSINESS ANALYST - Různorodá práce v dynamickém týmu

Náplň práce

✔Spolupráca na projektoch
✔Tvorenie analýz užívateľských požiadavok
✔Príprava dokumentácie, koordinovanie analytickej práce
✔Dbanie na dodržovanie doporučených postupov, overovanie kvality a na správnosť analýz a modelov

Požadavky

✔Plynulá znalosť anglického jazyka
✔Znalosť UML diagramov a skúsenosť s analýzou/designom rozsiahlych aplikácií
✔Pokročilá znalosť CASE nástrojov (napr. Enterprise Architect, PD, RR)
✔Orientácia v kóde ( Java/JavaScript, C++/Python atď.)
✔SQL veľkou výhodou
✔Certifikácie BABOK a TOGAF budú veľmi ocenené

Nabízíme

✔Perspektívnu, rôznorodú prácu v dynamickom obore
✔Pracovnú stabilitu, sebarealizáciu, kreativitu a kariérny rast
✔Podieľanie sa na formovaní spoločnosti
✔Motivujúce finančné ohodnotenie a príjemné pracovné prostredie
✔Relax centrum na pracovisku: stolný futbal, šípky, biliard
✔Balíček firemných benefitov: 5 týždňov dovolenky, stravenky, kurzy AJ, MultiSport kartu, odborné školenia a športovné akcie

✔...a omnoho viac

Znie to ako práca, do ktorej každé ráno vstanete s radosťou? Potom nečakajte ďalej a ozvite sa nám ešte dnes! Pošlite svoj životopis v angličtine na email silvia.slamkova@experis.cz alebo sa spojte telefonicky pre viacero informácií. Ťešíme sa na Vás!

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek