Nabídka práce > Obchodní reprezentant/ka pro Olomoucký a Moravskoslezký kraj

Obchodní reprezentant/ka pro Olomoucký a Moravskoslezký kraj

Náplň práce

Co tedy budete mít na starosti?

- Péče o stávající zákazníky, tak jako i akviziční činnost.

- Vaší komoditou budou výrobky na poli gastronomie, jakož i různé gastro pracovní pomůcky a oděvy.

- Zboží, které přivezete nebudete mít problém i vyložit.

- Na závěr dne si uděláte administrativu, protože bez toho to prostě nejde.

Požadavky

Co od Vás očekáváme?

- Být obchodníkem, mít obchodního ducha, žít pro obchod.

- Mít radost z práce.

- Etické jednání by Vám nemělo být samozřejmě cizí.

- Aktivní ŘP sk. B.

- Zkušenost v obchodě bude Vaší výhodou.

Nabízíme

Na co se v práci můžete těšit?

- HPP, s fixní mzdou s variabilní složkou, kterou budete mít možnost si tedy sami ovlivnit.

- Samozřejmostí pro Vás bude služební auto a telefon.

- Sem tam se může vyskytnout i nějaký ten home office.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek