Nabídka práce > Junior PR Specialista/ka pro Slovenskou republiku

Junior PR Specialista/ka pro Slovenskou republiku

Náplň práce

- příprava a zpracování podkladů pro PR komunikaci na Slovensku

- psaní tiskových zpráv a článků

- budování, udržování a rozvíjení vlastních kontaktů se slovenskými novináři a blogerkami

- příprava podkladů pro interní a externí komunikaci zajišťování inzerce, inzertních aktivit v tisku

- překlady při jednáních a prezentace firmy organizace akcí PR charakteru

- řádově 2x měsíčně služební cesta na Slovensko

Požadavky

- praxe v oboru PR či spolupráce s medii (asistentská praxe z agentury výhodou)

- zkušenost s organizací akcí

- základní orientace na slovenském mediálním trhu (znalost lifestylových médií)

- dobré komunikační a prezentační dovednosti

- výborná znalost slovenského pravopisu a gramatiky

- samostatnost, loajalitu, zodpovědnost

- aktivní přístup k práci, kreativita, velmi dobré organizační schopnosti, schopnost myslet v souvislostech, zvládat více činností najednou

- velmi dobrá znalost angličtiny, znalost francouzštiny výhodou

Nabízíme

- zázemí prosperující mezinárodní společnosti

- zajímavou a perspektivní práci v příjemném prostředí

- zaměstnanecké benefity

- příjemný a přátelský kolektiv

- zaškolení

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek