Nabídka práce > SERVISNI TECHNIK SE ZNALOSTI NJ - zajímavé platové ohodnocení

SERVISNI TECHNIK SE ZNALOSTI NJ - zajímavé platové ohodnocení

Náplň práce

Náš klient, společnost vyrábějící produkty z polypropylenu (bazény) Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici Servisní technik

Náplní práce je:
* instalace a uvádění do provozu produktů společnosti přímo u zákazníka
* provádění souvisejících montáží
* reklamační řízení
* úkony související s předáním díla
* služební cesty (Rakousko, Německo, Švýcarsko)

Požadavky

* SŠ/VŠ technické obory
* Německý jazyk slovem i písmem
* praxe z oblasti vodo-topo je vítána, ideálně pro oblast bazénů, elektra apod.
* řidičský průkaz skupiny B+E výhodou
* vhodné zejména pro zájemce s bydlištěm v okolí Břeclavi, Hodonína, Kyjova aj.
* ochota cestovat

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Společnost nabízí atraktivní zaměstnanecké výhody, příjemné rodinné pracovní prostředí a prostor pro uplatnění vlastních nápadů, schopností a iniciativy. Společnost dále nabízí flexibilní pracovní dobu v závislosti na ročním období.
  • Místo pracoviště: Hodonín