Nabídka práce > Manažer nákupu

Manažer nákupu

Náplň práce

Jste schopný nákupčí? Pojďte pracovat pro zavedenou výrobní firmu s více jak 20 letou tradicí na trhu jako Manažer nákupu.
Budete mít na starosti zajištění nákupu nejen materiálu ale i jiných produktů potřebných pro chod výroby i služby. Budete komunikovat s tuzemskými i zahraničními dodavateli, budete vyhledávat, posuzovat a vybírat nové dodavatele. Budete mít na starosti nastavení, optimalizaci celého nákupního procesu. Postupně vybudujete celého oddělení, Vaším úkolem bude tedy i vybrat si 2 až 3 podřízené, kde budete moci využít zkušenosti s vedením lidí.

Požadavky

- technické vzdělání SŠ/VŠ
- praktické zkušenosti z oblasti nákupu materiálu, služeb, výrobků
- aktivní znalost anglického nebo německého jazyka
- komunikativnost, organizační schopnosti
- schopnost týmové práce, flexibilita

Nabízíme

- zajímavé platové ohodnocení
- stabilní zázemí společnosti
- 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění
- služební vůz i k soukromým účelům
- možnost osobního růstu (školení, jazykové kurzy)

Informace o pozici

  • Manpower
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek