Nabídka práce > Product Engineer v automotive

Product Engineer v automotive

Náplň práce

- Definování a validace konstrukce výrobku dle požadavků zákazníka ve fázi vývoje projektu

- Podílení se na vypracování technické studie pro vypracování nabídky zákazníkovi

- Zpracování nabídek na prototypovou řadu, příprava časového plánu vývoje, kusovníků a technické definice

- Analzování vstupních dat, provádění specifikace výrobku v souborech CAD, výkresech sestav a pohledů atd.

- Řízení zpracování a aktualizace FMEA konstrukce výrobku

- Poptávání, objednávání a řízení výroby prototypů podle projektového plánu

- Podílení se na specifikaci obalů na hotové výrobky

- Provádění údržby přidělených projektů v rámci sériové výroby

Požadavky

- SŠ/VŠ technického směru

- Praxe na obdobné technické pozici 2 roky

- Znalost CATIA V5 a nástrojů řízení jakosti

- Základní znalost norem ISO/TS 16949, VDA, APQP

- Anglický jazyk na pokročilé úrovni

Nabízíme

- Možnost podílení se na vývoji nových výrobků

- Perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující mezinárodní společnosti

- Velmi propracovaný systém školení a vzdělávání, jazykové kurzy

- Motivační program, talent program

- Možnost seberealizace a profesního růstu

- 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, možnost stravování v závodní jídelně a stravenky

Informace o pozici

  • Manpower
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek