Nabídka práce > Montáž a obsluha lisu (muži i ženy) - svozy do Mošnova

Montáž a obsluha lisu (muži i ženy) - svozy do Mošnova

Náplň práce

Směnnost:
nepřetržitý provoz (s příplatkem 1.000 Kč)
8-mi hodinové směny, pouze v soboty 12-ctky
volna i v týdnu = máte prostor i na různé vyřizování

Práce vhodná pro muže i ženy (i absolventy) - nenáročná manuální práce, ale vyžadující zodpovědnost. Práce není stereotypní, naučíte se obsluhovat také lisy a jiné stroje.

Místo výkonu práce: Mošnov
Při nástupu vyřízení firemní kartičky - možno využívat částečně dotovaný firemní autobus (10 Kč/jízda - neplatíte hotově - vyúčtováno ve mzdě).

Svozy z Ostravy: Centrum, Zábřeh, Hrabůvka, Dubina, Mošnov a zpět.

Nástup: IHNED - nečekejte na nový rok, kdy si práci bude hledat každý.

Požadavky

- plnoletost
- výborný zdravotní stav
- aktivní přístup k práci
- ochota dojíždět do Mošnova (k dispozici dotovaný firemní autobus)
- zodpovědnost - bez absencí v práci

Nabízíme

- stabilní práci s přestupem do kmenového stavu (do půl roku)
- zaučení a podpora týmu v době školení
- rostoucí mzdové ohodnocení

Ve zkušební době 3 měsíců:
- 13700,- Kč
- příplatek za provoz 1.000 Kč
- příplatek za noc – 10 procent
- příplatek za víkend – 25 procent
- příplatek za přesčas – 25 procent

Po zkušební době:
- 14700,- Kč
- příplatek za docházku až 0 - 1370 Kč
- prémie – 0 – 750,- Kč – dle výsledku směny a dle hodnocení vedoucího
- stravenky v hodnotě 70 Kč (příspěvek zaměstnavatele 38 Kč, zaměstnanec 32 Kč)
= po zkušební době cca 19.000-20.000 Kč včetně stravenek + si můžete přivydělat navíc i s přesčasy

- po celou dobu doprava firemním autobusem - zčásti dotovaná
- hradíme vstupní lékařskou prohlídku
- pracovní oděvy
- přestup do kmene po 3 měsících či po půl roce (dle vzájemné spokojenosti)
- pracovní oděv

Pokud Vás nabídka zaujala - přijměte výzvu a podílejte se na výrobě vozů - zašlete nám obratem Váš životopis. Těšíme se na spolupráci.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 15.000-20.000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek