Nabídka práce > PHP Vývojář

PHP Vývojář

Náplň práce

Hledáme do týmu šikovného vývojáře, primárně pro vývoj interní aplikace pro společnost TPCA, přední evropské automobilky. Nový člen týmu bude mít možnost sám navrhovat způsob řešení, konzultovat postup s kolegy a využívat jejich znalostí.  Bude pracovat na aplikacích, které budou využívány velkou firmou a několika tisíci lidmi. Práce bude probíhat v prostorách společnosti, s občasnými schůzkami u klienta. Tým by ještě dále tvořil projektový manažer, specialista na UX, webkodér a tester.

Požadavky

• Praktická znalost PHP 5, včetně objektového programování

• Znalost relačního databázové modelu a databáze mySQL

• Zkušenosti s realizací projektů v PHP a mySQL, nejméně 3 roky praxe

• Znalost framewroku Yii výhodou

• Pečlivost, komunikativnost, aktivní přístup k řešení úkolů

Nabízíme

• zaměstnání na ŽL / HPP

• zázemí úspěšné firmy s mladým kolektivem

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek