Nabídka práce > Konzultant ERP systému pro účetnictví

Konzultant ERP systému pro účetnictví

Náplň práce

- implementovat informační systém Helios Orange se zaměřením na ekonomické moduly (účetnictví, majetek, atd.)

- spolupracovat na výběrových řízeních a prezentacích s obchodním týmem

- zajišťovat konzultační návštěvy u zákazníků

- analyzovat a navrhovat zákaznické úpravy na „míru"

- školit nové uživatele a poskytovat jim konzultace, pokud si s něčím nebudou vědět rady

Požadavky

- mít znalost ekonomických procesů ve firmě (účetnictví, majetek, fakturace, pokladna)

- mít zkušenost s podnikovými účetními systémy z pozice uživatele

- být technický typ, který si umí poradit

- nebát se prezentovat nebo školit

- aktivně řídit, rád/a cestovat

- výhodou znalost SQL a zkušenost s implementací informačního systému jako uživatel/ka

Nabízíme

- budete pracovat v úspěšné IT společnosti, která je plná lidí, kteří mají spoustu dobrých nápadů a mají možnost je realizovat

- budete mít dobrý pocit z práce, která dává smysl

- budete mít příležitost neustále se zlepšovat a vzdělávat

- získáte 5 týdnů zasloužené dovolené

- budete mít možnost účastnit se firemních akcí

máme relax zónu, kde můžete využít masážní křeslo, zahrát si s kolegy fotbálek nebo si jen tak odpočinout a načerpat novou energii

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek