Nabídka práce > Vedoucí technolog výroby

Vedoucí technolog výroby

Náplň práce

Chcete vidět svojí práci na každém místě? Hledáme technologa výroby, který má čerstvé nápady a nebojí se inovací. Společnost, která je předním výrobcem v oblasti svého působení, hledá vedoucího technologa výroby.

Co technolog ve společnosti dělá?

 navrhuje a stanovuje technologické postupy při výrobě a zpracování obalů
 určuje rozsah zpracování a kontroly technologických postupů
 organizuje a řídí technickou a technologickou přípravu výroby
 zpracovává návrhy na zavedení nových technologií
 vede tým technologů a konstruktérů
 tvoří metodické popisy jednotlivých činností a stanovuje postupy daných činností
 posuzuje a stanovuje podmínky a postupy výroby obalů z hlediska konstrukce
 optimalizuje konstrukční řešení a výrobní postupy s ohledem na výrobní náklady
 zpracovává analýzy technologických procesů
 je odpovědný za podklady pro tvorbu kalkulací

Požadavky

Co hledáme:
 min. SŠ technického směru
 znalost práce s PC (Excel - kontingenční tabulky, Word)
 anglický jazyk min. na úrovni B1
 řidičské oprávnění sk. B - občasné služební cesty
 schopnost čtení technické dokumentace
 vysoká flexibilita, kreativita, systematické a analytické myšlení
 manažerské a organizační schopnosti, schopnost týmové práce
 preciznost, důslednost a pečlivost

Výhodou por Vás bude
 znalost problematiky obalů výhodou
 praxe ve výrobní sféře a znalost výrobních procesů výhodou
 prostorová a konstrukční představivost, grafické nadání výhodou

Nabízíme

Co můžeme nabídnout?

 velký prostor pro seberealizaci v úspěšné firmě
 odpovídající finanční podmínky
 podporu dalšího vzdělávání a profesního růstu
 5 týdnů dovolené, stravenky, možnost home office

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Služby,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek