Nabídka práce > SPECIALISTA MARKETINGU s AJ | technický produkt

SPECIALISTA MARKETINGU s AJ | technický produkt

Náplň práce

Do našeho týmu na marketingu hledáme zkušenou posilu. Jsme výrobní společnost a naše značka se pojí s významným technickým produktem. Nemusíte být strojař ani jaderný fyzik, ale zápal pro techniku Vám určitě v téhle práci hodně pomůže.

Jako markeťák budete sledovat nejen český, ale také zahraniční trhy. Proto plynulá AJ je podmínkou a NJ je velkou výhodou.

Jaké budou Vaše úkoly?
- sledování zahraniční konkurence, studie konkurenčních firem, průzkumy trhu
- velmi úzká spolupráce s obchodním oddělením
- správa sociálních sítí
- grafické zpracování materiálů (částečně samostatně nebo ve spolupráci s grafikem)
- správa webových stránek

Požadavky

- VŠ vzdělání
- AJ pro plynulou komunikaci
- NJ je velkou výhodou!
- praxe v marketingu alespoň 3 roky
- znalost grafických programů
- MS Office pokročile
- zkušenosti se správou sociálních sítí (Facebook, Twitter)
- hledáme parťáka do týmu, který bude komunikativní, bude mít zápal pro technickou stránku, ale zároveň bude mít oko na propojení marketingu a obchodu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - finanční ohodnocení dle pracovních zkušeností a schopností - roční odměny - 3 dny sick days - pružná pracovní doba - mobilní telefon, notebook - příspěvek na stravování - odborné a jazykové vzdělávání - firemní akce
  • Místo pracoviště: Třebíč