Nabídka práce > Vedoucí nákupu suroviny

Vedoucí nákupu suroviny

Náplň práce

- Nákup suroviny v požadovaném množství a kvalitě

- Vyhledávání dodavatelů (zejména v zahraničí), uzavírání smluv na dodávky

- Velmi úzká spolupráce s výrobou

- Koordinace a zajišťování plynulého zásobení výroby surovinou

Požadavky

- SŠ / VŠ vzdělání (zaměření na agronomii nebo potravinářství velkou výhodou)

- Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti

- Komunikativní znalost NJ nebo AJ podmínkou

- Praxe v oboru (zemědělství / potravinářství)

- Znalost práce na PC

- ŘP sk. B - ochota občasného cestování

Nabízíme

- Zajímavou, stabilní pracovní příležitost

- Motivační finanční ohodnocení dle praxe

- Služební automobil

- 5 dnů dovolené navíc

- Příspěvek na stravné

- Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

- Nástup možný ihned

Informace o pozici

  • Manpower
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek