Nabídka práce > Vedoucí projektů - investice

Vedoucí projektů - investice

Náplň práce

  • Podpora při realizaci investičních projektů

  • Sestavení, připomínkování a udržování příslušných zadávacích podmínek a standardů firmy v souvislosti s investicemi a stavbami

  • Jednání s dodavateli o cenách a obchodních podmínkách, příprava a uzavírání smluv

  • Spolupráce s centrálním nákupem v oblasti investic

  • Koordinace procesu odprodeje firemního majetku (mimo výrobního, režijního a odpadního materiálu) dle platné směrnice

  • Koordinace realizace staveb ze strany firmy, sledování průběhu stavby, jednání s investorem

  • Sledování a kontrola finančního rozpočtu stavby

  • Správa a vedení archivu dokumentace k nemovitostem

  • Vyřizování reklamací v oblasti nemovitostí a majetku (investic)

Požadavky

  • VŠ / SŠ vzdělání

  • Min. praxe v oblasti investic 3 roky

  • Aktivní znalost NJ nebo AJ slovem i písmem

  • Znalost práce na  PC (MS Word, MS Excel, MS Power Point)

  • Komunikační, organizační, řídící a rozhodovací schopnost

  • Pečlivost, spolehlivost, aktivní přístup

Nabízíme

  • Zázemí dynamické, perspektivní mezinárodní výrobní společnosti

  • Motivační finanční ohodnocení

  • Příležitost k profesnímu i osobnímu růstu

  • Možnost dalšího vzdělávání

  • Týden dovolené navíc

  • Příspěvek na stravování