Nabídka práce > QUALITY MANAGER

QUALITY MANAGER

Náplň práce

Máte rádi dobře odváděnou práci? Chcete ovlivnit fungování oddělení kvality a nastavit procesy tak, aby vše fungovalo, jak má?

Není nutné mít zkušenosti s vedením lidí, na této pozici nebudete mít podřízené.

Hledáme člověka, který má strategické uvažování, kdo bude umět nastavit procesy, komu nebude vadit cestovat a kdo se bude chtít realizovat.

Pokud jste to zrovna Vy, zareagujte na pozici QUALITY MANAGER. Rádi Vám sdělíme bližší informace.

Budete mít na starosti:
* zodpovědnost za nastavení a řízení procesu kvality
* implementace nových metod řízení kvality, optimalizace
* spolupráce s ostatními odděleními
* tvorba nápravných opatření, dohled nad zavedenými opatřeními
* příprava rozpočtů pro oddělení kvality
* účast na jednáních, při auditech
* pravidelný reporting řediteli společnosti

Požadavky

* zkušenosti v automotive
* zkušenosti s nastavováním systému a procesů v kvalitě
* zkušenosti na této pozici min 4 roky
* angličtina na komunikativní úrovni - denní jednání s managementem, na globální úrovni
* samostatnost, zodpovědnost
* komunikační a organizační dovednosti
* ochota cestovat po Evropě

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * kvartální prémie * pohodové prostředí firmy * stravenky * životní i penzijní připojištění * notebook, mobil * jazykové kurzy * částečně pružná pracovní doba
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek