Nabídka práce > Hledá se advokátní koncipient

Hledá se advokátní koncipient

Náplň práce

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

· podílení se na zajímavých projektech

· přímá spolupráce s advokátem – asistence a plnění zadaných úkolů

· příprava a tvorba podkladů, smluv a jiné právní dokumentace dle požadavků advokáta a klienta

· provádění rešerší a rozborů

· plnění dalších pracovních povinností v rámci interních procesů kanceláře

Požadavky

Co Vám nesmí chybět?

· ukončené VŠ vzdělání právního zaměření v ČR

· alespoň krátká praxe právního prostředí (př. advokátní asistent, koncipient)

· zkušenost s akvizicemi, fúzemi, veřejnými zakázkami a energetickým zákonem výhodou

· znalost anglického jazyka

· motivace pro daný obor, chuť a zájem se rozvíjet

Nabízíme

Co Vám nabízíme?

· stabilní a perspektivní uplatnění v renomované advokátní kanceláři

· možnost dlouhodobé spolupráce i po složení advokátních zkoušek

· motivační finanční ohodnocení

· pracovní smlouvy na dobu neurčito s 3 měsíční zkušební dobou

· nádherné kanceláře v centru Prahy

· možnost dalšího profesního rozvoje – školení pořádání kanceláří, výuka anglického jazyka

· spolupráce s externími akademickými odborníky a zahraničními experty

· zajímavý balíček benefitů (20 dní dovolené, 5 sickdays, stravenky, mobilní telefon i pro soukromé účely, teambuildingy)

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek