Nabídka práce > SENIOR ÚČETNÍ PRO NĚMECKO

SENIOR ÚČETNÍ PRO NĚMECKO

Náplň práce

Za co budete zodpovědní?

► Za závěrkové účetní procesy pro německé pobočky společnosti
► Přípravu čtvrtletních reportů a roční účetní závěrky
► Podporu interních/externích auditů
► Dokončení měsíčních rozvah: WIP a banka, pokladní a mezipodnikové účty
► Měsíční inventarizace rozvahových účtů
► Účtování majetku, dohadů, daňové agendy, interních dokladů a bonusů
► Úzkou spolupráci s controllingovým oddělením

Požadavky

Váš profil:

► min . SŠ vzdělání

► pracovní zkušenosti se samostatným vedením závěrkových procesů

► Německý jazyk na komunikativní úrovni (min. na úrovni B2)

► PC znalosti (MS Word, MS Excel, MS PP)

► Velmi dobré organizační a metodické schopnosti

► Schopnost samostatné a týmové práce

Nabízíme

Co Vám společnosti nabídne?

► Přátelský a multikulturní tým

► Velmi dobré finanční podmínky

► Zázemí mezinárodní stabilní společnosti

► Propracovaný benefitní systém

► Další vzdělávání, školení

► Možnost nástupu ihned či dohodou

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek