Nabídka práce > Zkušební inženýr – vedoucí zkoušky

Zkušební inženýr – vedoucí zkoušky

Náplň práce

- Vedení akreditovaných i neakreditovaných zkoušek

- Koordinace techniků zkušební směny

- Zodpovědnost za odborné provedení zkoušek

- Přímá komunikace se zákazníky, kteří jsou zpravidla přítomni u zkoušek (90% z nich jsou cizinci z celého světa – Evropa, USA, Asie)

- Vytváření protokolů ze zkoušek

Požadavky

- Minimálně VOŠ, VŠ elektrotechnického zaměření (ideálně silnoproud)

- Aktivní znalost AJ je velkou výhodou (možnost mají ale i ti kandidáti, kteří mají středně pokročilou znalost, příležitostí ke zdokonalování bude hodně – kurzy AJ)

- Zkušenost v oblasti silnoproudu, vysokého napětí je výhodou, ale ne podmínkou, důležitý je zájem o tento obor

- ŘP skupiny B

Nabízíme

- Zajímavá práce v oblasti zkoušení vysokým napětím

- Možnost setkávat se s lidmi různých národností, vy však cestovat nebudete, oni budou jezdit za Vámi

- Možnost aktivit v mezinárodních organizací a s tím související spoluúčast na tvorbě norem

- Možnost home office

- 3x sick day

- Flexibilní pracovní doba

- 5 týdnů dovolené

- Příspěvek na penzijní připojištění

- Několikrát do roka bonusy v závislosti na ekonomické prosperitě společnosti

- Příspěvek na stravování

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek