Nabídka práce > Obsluha šatny ve VIDA science centru

Obsluha šatny ve VIDA science centru

Náplň práce

• obsluha šatny v budově VIDA! science centra
• zodpovědnost za šatnu
• práce i o víkendech a svátcích

Požadavky

• trestní a morální bezúhonnost
• věk nad 18 let
• zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost
• příjemné vystupování a schopnost bezkonfliktního jednání s návštěvníky centra
• časovou flexibilitu

Nabízíme

• práce na Dohodu o provedení práce
• odměna 75,- Kč/hodina
• příjemný pracovní kolektiv
• nadstandardně vybavené pracoviště v Brně (u BVV)
• vhodné pro studenty i důchodce

Další informace

Strukturovaný životopis zašlete elektronicky nejpozději do 10.10.2018 na adresu marie.hlavackova@vida.cz

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Poskytnutím svých osobních údajů v zaslaných materiálech, dáváte souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi organizace Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., a to až do odvolání písemnou formou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.

Informace o pozici

  • Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty, důchodce