Nabídka práce > WEB KODÉR - NASTARTUJ SVOJI KARIÉRU PROGRAMÁTORA S NÁMI!

WEB KODÉR - NASTARTUJ SVOJI KARIÉRU PROGRAMÁTORA S NÁMI!

Náplň práce

Budeš pracovat na webovém portálu, jehož vývoj začíná úplně od nuly. Cílem je postavit robustní a funkční web pro významného klienta.

Požadavky

- ochota se učit nové věci a rozvíjet se, sledovat trendy v oboru a aplikovat je v praxi

- velmi dobrá znalost CSS / CSS3 s prakticky doloženými výstupy - alespoň 1 projekt, na kterém si můžeme úroveň práce ověřit

- základní orientace v PHP5 / JavaScriptu

- schopnost zpracovat PSD podklady do HTML(5)

- Wordpress, Drupal výhodou

Nabízíme

* Kancelář v centru Brna,
* Můžeš si vybrat mezi zaměstnáním na úvazek a prací na ŽL,
* Pracoviště pro programátora: 2x 24″ monitor, PC s OS linux dle tvé volby a preferencí, možnost vybrat si vlastní klávesnici a myš, možnost využít licenci na IDE WebStorm / PHPStorm,
* Výukové materiály k dispozici – můžeš si objednat libovolnou literaturu nebo online kurz k tématu, které budeš řešit
* Chtěl bys v práci spát? – v práci možnost „dát si dvacet"
* Pravidelné měsíční pivo pro podporu kreativních nápadů
* Hlad? – Pravidelná várka mozkových nutrientů: kafe, čaj, filtrovaná voda, čerstvé ovoce, oříšky.
* Využiješ profesionální vývojový workflow včetně testů a moderních nástrojů,
* Budoucí práce na zajímavých projektech, a to i pro zahraniční klienty – U.S., Nizozemí, Irsko, Francie, Německo – využiješ svoji angličtinu naplno,
* Školení Nette u Davida Grudla, pokud jej tedy již nemáš za sebou.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek