Nabídka práce > BRIGÁDA - VÝPOMOC VE VÝROBĚ - KARVINÁ

BRIGÁDA - VÝPOMOC VE VÝROBĚ - KARVINÁ

Náplň práce

Hledáš dlouhodobější brigádu na víkendy, popř.nějaký den v týdnu?

My zase hledáme brigádníky na pomocné práce ve výrobě:
* základní obsluha výrobních strojů
* montáž dílů
* pomocné práce ve výrobě, popř.i ve skladu,dle potřeby
* směny zejména o víkendu, popř.dle potřeb a možností i v týdnu
* práce na směnu ranní 6-14h., odpolední 14-22h., ale i noční 22-6h.

Pracoviště Karviná-průmyslová zóna

Požadavky

* věk min. 18 let
* dřívější praxe ve výrobě - např.v rámci brigád - velkou výhodou
* vhodné zejména pro studenty technických oborů
* základní znalost čtení technické dokumentace výhodou
* manuální zručnost, technická zdatnost
* možnost práce o víkendech, popř.i v některých dnech přes týden

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Plat: Od 110 CZK do 120 CZK
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: mzda 110-120 kč/hod.
  • Místo pracoviště: Karviná