Nabídka práce > ÚČETNÍ - ZÁVAZKY, SSC CENTRUM v Liberci!

ÚČETNÍ - ZÁVAZKY, SSC CENTRUM v Liberci!

Náplň práce

ÚČETNÍ - ZÁVAZKY

Jedinečná příležitost pro ty, kteří hovoří anglicky a mají zkušenosti v oblasti účetnictví!!! Na pozici ÚČETNÍ budete mít na starost:

* Účtování na závazkové straně
* Zpracování příchozích dokumentů
* Tvorba účetních dokladů
* Příprava a zadávání plateb do bankovního portálu
* Aktualizace kmenových dat v systému
* Komunikace se sesterskými společnostmi, tuzemskými a zahraničními dodavateli
* Příprava závazkových repostů a podkladů pro audit
* Ostatní úkoly potřebné pro plnění povinností SSC

Požadavky

* Praxe alespoň 2 roky na obdobné pozici
* Min. SŠ ekonomického směru (NEBO ODPOVÍDAJÍCÍ PRAXE)
* AJ a NJ nebo FR na komunikativní úrovni
* Praktická znalost podvojného účtování
* Uživatelská znalost MS Office
* Znalost SAP

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dnů dovolené * Flexibilní pracovní doba * Stravenky * Odborná školení a další vzdělávání * Jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Liberec