Nabídka práce > SPECIALISTA IT (Server and Network)

SPECIALISTA IT (Server and Network)

Náplň práce

SPECIALISTA IT - Máš pokročilé znalosti a dovednosti v oblasti LAN, HW, SW, Windows, LINUX, UNIX a rád bys pracoval pro společnost s dobrým zázemím a se zajímavými benefity? Právě hledáme možná Tebe!!!

Náplň práce:
* Správa serverů a sítí
* Navrhování, instalace, správa, monitorování a odstraňování problémů

Požadavky

* pokročilé znalosti v oblasti firemní domény a administrace serverů
* pokročila znalost Windows, LINUX, UNIX, Networking
* zkušenosti s odstraňování problémů u HW a SW
* pokročila znalost LAN a ostatních bezdrátových sítí
* komunikativní angličtina na úrovni B2

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13., 14., 15. plat * Dovolená 25 dní * Příspěvek na penzijní a zdravotní připojištění * Příspěvek na stravování * Zajištění dopravy do zaměstnání * Dárkové poukázky k výročím * Kafeterie
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek