Nabídka práce > CNC frézaři a soustružníci do Holandska

CNC frézaři a soustružníci do Holandska

Náplň práce

Hledáme CNC frézaře a soustružníky do Holandska, na aktuální projekty:

1. Výroba high precision výrobků pro polovodičový, farmaceutický a zbrojařský průmysl
Operátoři / nastavovači ( samostatné programování nutností)
převážně frézky - Heidenhain, Fanuc , Mazatrol , sustruhy Fanuc

2.
kusová výroba středně velké produkty - samostatné programování - frézka Heidenhain

3
energetický sektor - turbíny, ozubená kola atd.. - frézka Heidenhain

4
4x Soustružníky na Siemens Sinumerik Carrousel.
2x Soustružníky na stroje Hwacheon systém Fanuc, programování nutné.
2x Soustružníky na malé stroje Okuma, systém Okuma nebo Sinumerik 840D, programování nutné.
2x Frézaře na DMG 4 a 5 osé, systém Haidenhain, nutná znalosť nastavení strojů, úprava programů na počítači.
2x Frézaře na Mazak systém Mazatrol programování nutné.
1x Brusiče a na brusku STUDER S33, systém Haidenhain
1x Konvenční frézař a sústružník.

Požadavky

jazyk nutný: angličtina nebo němčina
Nástup ihneď, v případě směn nabízíme i smenové příplatky.
Vlastní auto výhodou

Nabízíme

Práce na holandskou smlouvu:
- plat 560 Eur netto týdně za základní 40 hodín
- ubytování hrazeno
- dovolená cca 110 Eur měsíčně
- příspěvek na zdravotní pojištění 70 Eur měsíčně
- spolu za 173 odpracovaných hodin cca 2600 Eur netto měsíčně

Další informace

Nástup ihneď

Zamestnanecké výhody, benefity
- zdravotní pojištění
- nemocenské, sociální, důchodové a všechny potrebné odvody hrazené
- možnost pobírání příspěvků a přídavků na děti
- kontaktná osoba a pomoc v Holandsku

Informace o pozici

  • Fareon - Z Nederland B.V.
  • Zahraničí
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Zaměstnání v zahraničí,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina nebo němčina
  • Plat: 2600 euro
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: ubytování, zdravotní pojištění, nemocnenské, sociální a důchodové odchody, příspěvek na děti
  • Místo pracoviště: Holandsko