Nabídka práce > Telemarketing - sjednávání schůzek 200 Kč/h + Nadstandardní provize

Telemarketing - sjednávání schůzek 200 Kč/h + Nadstandardní provize

Náplň práce

Aktivní volání předem definované databáze kontaktů za účelem sjednání schůzky s investičním specialistou.

Požadavky

Prokazatelné zkušenosti s aktivním voláním. Znalost finančních produktů velkou výhodou. Časová náročnost minimálně 5h týdně. Možnost dlouhodobé spolupráce.

Nabízíme

200 Kč / hodina plus NADSTANDARDNÍ provize z realizovaného prodeje.

Informace o pozici

  • Michal Beneš
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Obchod a prodej, Telekomunikace,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: 150 - 200 Kč / hodina plus provize za domluvené schůzky a realizované obchody
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Volná pracovní doba, po zapracování možná práce z domu, nulové vstupní náklady
  • Vhodné pro: pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené, studenty,
  • Místo pracoviště: Brno, Vyškov, Prostějov