Nabídka práce > Sales Support/Marketing Specialist

Sales Support/Marketing Specialist

Náplň práce

- Podpora týmu obchodníků, především v reportingu a v práci s čísly

- Práce s interním SW na podporu prodeje, CRM SW a ERP SW (SAP)

- Realizace kampaní a marketingových aktivit daných mateřskou společností v Německu

- Údržba webových stránek a správa sociálních sítí, práce s Google Analytics

- Jednání s dodavateli tiskovin (katalogů, vizitek, kalendářů, letáků, fotografií aj.) a dárkových předmětů

- Psaní PR článků, sledování konkurence a novinek v oboru strojírenství

Požadavky

- AJ na pokročilé úrovni, angličtina je u našeho klienta korporátním jazykem a bez ní to opravdu nepůjde

- Hledáme samostatného kandidáta, který se nezalekne široké pracovní náplně

- Zkušenost na podobné pozici 2-5 let

- VŠ vzdělání velkou výhodou, ale nikoliv nutností, pokud je nahrazenou zajímavou praxí

Nabízíme

- Samostatná a různorodá práce u nadnárodní společnosti

- 25 dnů dovolené

- podnikové jazykové kurzy

- příspěvek na stravování a příspěvek na penzijní připojištění

- pružnou pracovní dobu

- 13.plat a vánoční bonus

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek