Nabídka práce > Podpora koncových uživatelů a správa IT infrastruktury

Podpora koncových uživatelů a správa IT infrastruktury

Náplň práce

• podpora koncových uživatelů a správa IT infrastruktury pro renomovanou SW nadnárodní firmu
• podpora pro cca 1800 uživatelů
• správa a údržba koncových zařízení s operačním systémem Windows 10
• řešení problémů s Microsoft Office 2016
• řešení SW a HW problémů

Požadavky

• samostatný a proaktivní přístup
• přiměřené a příjemné vystupování
• znalost správy a řešení problémů s OS Microsoft Windows 10
• znalost Microsoft Office 2016
• znalost AJ slovem i písmem
• týmový duch

Nabízíme

• moderní prostředí nadnárodní firmy
• pevná pracovní doba
• práce na dvou lokacích

Další informace

Hledáme zájemce o práci na pozici „Podpora koncových uživatelů a správa IT infrastruktury“ v Praze (práce na plný, částečný úvazek nebo i brigádu) a v Mladé Boleslavi (pouze na plný úvazek).

Pro bližší podrobnosti kontaktujte petr.koppel@tspdata.cz nebo tel: 724 052 432

Informace o pozici

  • TSP DATA, a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk - slovem i písmem
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: i studenty a absolventy