Nabídka práce > Pokladní pro nový Uni Hobby ve Svitavách!

Pokladní pro nový Uni Hobby ve Svitavách!

Náplň práce

Pro novou pobočku českého hobby marketu ve Svitavách exkluzivně hledáme kandidáty na pozici pokladní nebo pracovník informací!

Baví Vás obsluhovat a komunikovat se zákazníky? Jste spolehlivá/ý, zodpovědná/ý a samostatná/ý? Pak hledáme právě Vás!
Budete mít na starosti práci s registrační pokladnou, příjem hotovosti a dalších plateb, vydej peněžních poukázek a další postupy související s chodem pokladen.

Nástup možný od prosince 2018!

Požadavky

- nebát se komunikovat
- být schopný poradit zákazníkovi
- být ochotný pracovat na dlouhý a krátký týden
- zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou, nikoli podmínkou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 17000 CZK do 20000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - práce v příjemném pracovním prostředí a ryze české firmě - dobré mzdové podmínky - půlroční bonus - týden dovolené navíc - zaměstnanecké benefity
  • Místo pracoviště: Svitavy