Nabídka práce > Administrátor KVALITY, 30 000 Kč

Administrátor KVALITY, 30 000 Kč

Náplň práce

3K - Kvalitní Kvalitář s Kvalitní AJ. Pokud splňuješ podmínky 3xK, pojď pracovat k nám! Jsme nadnárodní společnost s působením na Vysočině, která se zabývá zpracováním kovů. Zašli svůj životopis už dnes!

Náplní tvé práce bude:
- Vyhodnocování kvality dodávaných materiálů
- Koordinace reklamačního řízení
- Koordinace nápravných opatření u dodavatelů
- Hodnocení dodavatelů a komunikace s nimi
- Spolupráce s odd. nákupu

Požadavky

- Min SŠ vzdělání
- Zkušenosti s kvalitou ve výrobní společnosti (výhodou)
- Znalost nástrojů kvality (8D reporty apod.)
- Aktivní znalost AJ - pro každodenní využití
- Zkušenosti se systémem SAP výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 30000 CZK do 32000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Smlouva na dobu neurčitou - Stravenky a flexi passy - Příspěvky na volnočasové aktivity - Dovolená navíc - Příspěvek na dopravu - Možnost jazykových kurzů - Flexibilní začátek a konec pracovní doby - Příspěvek na penzijní/životní pojištění - Obč
  • Místo pracoviště: Humpolec