Nabídka práce > SEŘIZOVAČ VÝROBNÍ LINKY

SEŘIZOVAČ VÝROBNÍ LINKY

Náplň práce

Máte praxi v seřizování výrobní linky a láká Vás změna? Pak si pojďte nezávazně poslechnout naše nabídky a třeba zjistíte, že jinde se budete mít líp! Aktuálně obsazujeme pozici Seřizovače do 3 firem v Liberci, takže je určitě z čeho vybírat.

Náplň práce:
* seřizování parametrů výrobní linky dle projektu
* komunikace s mistrem a plnění úkolů
* práce na 3 směny nebo možnost práce na 12ky (krátký/dlouhý týden)

Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis :-)

Požadavky

- min. SOU vzdělání technického směru
- praxe ve výrobě (i školní praxe se počítá!)
- ochota pracovat na směny

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 28000 CZK do 32000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - motivační mzdové ohodnocení - stravenky/závodní stravování za zvýhodněné ceny - dovolená navíc - zaměstnanecké benefity dle dané firmy
  • Místo pracoviště: Liberec