Nabídka práce > Technicko–ekonomický asistent/ka s výbornou AJ

Technicko–ekonomický asistent/ka s výbornou AJ

Náplň práce

· Podpora manažera a týmu Rozvoje trhu a společnosti.

· Zajištění objednávek a zpracování faktur.

· Technická podpora, zpracování zpětných vazeb.

· Příprava podkladů pro monitoring konkurence a kampaní.

· Podpora přípravy čtvrtletních projektových reportů a analýzy výsledků průzkumů trhu.

· Překlad dokumentů ČJ/AJ.

Požadavky

· SŠ vzdělání

· všeobecný rozhled, základní znalosti v oblasti ekonomiky

· pracovní praxe na obdobné pozici

· velmi dobrá znalost práce s PC (MS Word, Excel, PowerPoint, Internet)

· pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem (komunikace s rodilým vedoucím), znalost německého jazyka výhodou

· komunikační schopnosti na vysoké úrovni

· iniciativnost, samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

· práci na plný úvazek

· příjemný pracovní kolektiv

· odpovídající finanční ohodnocení

· zázemí stabilní společnosti

· 13. plat, stravenky

· využití cizích jazyků

· 5 týdnů dovolené

Informace o pozici

  • Manpower
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: 21000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek