Nabídka práce > Technik pro prodej svářecí techniky

Technik pro prodej svářecí techniky

Náplň práce

Technik do prodejny se svářecí technikou, zkušenosti v oboru svářecí techniky výhodou, zaškolíme, fyzická práce, poradenství, obchodní činnost, práce s počítačem, ŘP sk.B

Požadavky

Minimálně střední odborné vzdělání s výučním listem

Nabízíme

CHOBOLA s.r.o. přijme pracovníka na pozici technik prodeje svářecí techniky pro prodejnu v Brně. Výhodou znalosti ze stejného, nebo podobného oboru. Kolegu zaškolíme. Nabízíme stabilní zaměstnání, pěkné pracovní prostředí, příspěvek na stravování, prémie.
Nástupní plat dle dohody od 30.000,-kč. Nástup možný kdykoli.
Nabídky zasílejte na :
Ing. Milan Staněk
e-mail : import@chobola.cz
mob.: 608 502 006

Informace o pozici

  • CHOBOLA s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: dobrá čeština
  • Plat: dle dohody od 30.000,-kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stabilní zaměstnání, pěkné pracovní prostředí, příspěvek na stravování, prémie
  • Vhodné pro: zdravé osoby
  • Místo pracoviště: Řípská 1153/20a, 627 00, Brno- Slatina