Nabídka práce > Inženýr kvality

Inženýr kvality

Náplň práce

Máte zkušenosti s kvalitou v automotive? Chcete se v oblasti kvality nadále realizovat? Pokud ano, tak zašlete živitopis.

Vaším dením chlebem bude:
- Provádění interních systémových, procesních, výrobkových a 5S auditů, dohlížení na plnění nápravných opatření
- Řízení kvality jak v sériové výrobě, tak i náběh nových projektů
- Příprava a správa dokumentů pro řízení kvality, jejich aplikace ve výrobním procesu
- Komunikace s dodavateli, provádění dodavatelských auditů
- Komunikace se zákazníkem a řešení reklamací

Požadavky

- min. SŠ technikého směru
- Praxe z oblasti kvality ve výrobní firmě nutností
- Znalost nástrojů řízení kvality
- Zkušenosti se zaváděním nových projektů velkou výhodou
- AJ na komunikativní úrovni
- Pokročilá znalost MS Office
- ŘP skupiny B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - 25 dní dovolené - Příspěvek na stravu - Příspěvek na dopravu - Multisport karta - Pružná pracovní doba - Cizojazyčné kurzy - 25 dní dovolené
  • Místo pracoviště: Klatovy