Nabídka práce > Senior Frontend / Backend Developer

Senior Frontend / Backend Developer

Náplň práce

Menší ryze česká softwarová společnost, která se zaměřuje na vývoj, implementaci a podporu vlastního informačního systému, hledá do svého týmu front-end/back-end developery na seniorní pozice.

Chceme k nám týmové hráče, kteří mají tvůrčí a inovativní myšlení, k zadané práci přistupují pečlivě a zodpovědně a ty, kteří nehledají stereotypní práci.

Kvalitního člověka dokážeme ocenit a vytvořit mu pracovní podmínky, které mu budou vyhovovat.

Požadavky

· Dokážete profesionálně pracovat s JavaScript, HTML,CSS.

· Ovládáte dabáze (My SQL, MS SQL, Oracle).

· Víte, jak vyvíjet ERP/CRM systémy.

· Máte zkušenosti s frontend a backend vývojem.

· Zkušenost s framework developmentem.

· Aktivně jste se podíleli na nejrůznějších dokončených projektech.

· Dokážete samostatně pracovat a implementovat svoje myšlenky a aplikace do vývoje systémů.

Nabízíme

· Motivující platové ohodnocení.

· Flexibilní pracovní doba.

· Možnost zkráceného úvazku.

· Moderní kancelář v centru města Brna.

· Inspirativní pracovní prostředí.

· Přátelská atmosféra v týmu.

 · Dlouhodobá spolupráce na projektech.

· Systém benefitů (stravenky, občerstvení na pracovišti).

· Relax zóna s ping-pongem, knihovnou a Playstation.

· Firemní akce (společenské i sportovní).

· Sickdays.

Kontaktní osoba:

Experis IT

Kateřina Vybíhalová

E-mail: katerina.vybihalova@experis.cz

Mobilní telefon: +420724389059

Informace o pozici

  • Manpower
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek