Nabídka práce > Specialista nabídek a kalkulací

Specialista nabídek a kalkulací

Náplň práce

* tvorba cenových nabídek na okna, dveře, podlahy - kalkulační program je v NJ (odborná slova nutno naučit)
* příprava podkladů pro jednaní s klienty
* objednávání montážních materiálů, techniky apod.
* komunikace s centrálou Josko, Trapa

Požadavky

* SŠ vzdělání (výhodou je technické zaměření)
* znalost MS Office, zejména Outlook, Excel
* znalost NJ nutná
* řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

* práci v malém kolektivu stabilní a prosperující rodinné firmy
* dopřejeme Vám možnost profesního růstu
* setkávání s prémiovými klienty
* nástupní plat 25.000,- čistého, po zaučení navýšení
* místo výkonu práce do dubna 2019 na Proseku, poté na Stodůlkách (Jeremiášova ul.)
* 5 týdnů dovolené

Další informace

FIALA Josko Partner s.r.o., která zastupuje na českém trhu prémiovou rakouskou firmu Josko, zabývající se výrobou oken, dveří a podlah hledá do menšího kolektivu rodinné firmy posilu.

Informace o pozici

  • FIALA Josko Partner s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Německý jazyk
  • Plat: 35000 - 40000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené
  • Místo pracoviště: Prosecká 851/64, 190 00 Praha 9