Nabídka práce > SKLADNÍK/ŘIDIČ VZV

SKLADNÍK/ŘIDIČ VZV

Náplň práce

*Příjem a výdej zboží (sudové a lahvové pivo, PET láhve a doplňkový sortiment)
*Manipulace se zbožím v prostorách skladu
*Odpovědnost za vyskladněné a naskladněné zboží (přesnost, včasnost)
*Řízení vysokozdvižného vozíku
*Úklid a údržba pořádku na pracovišti

Požadavky

*Vzdělání minimálně SOU - střední odborné učiliště
*Vynikající zdravotní stav, fyzická zdatnost
*Bezúhonnost
*Oprávnění na řízení vysokozdvižného vozíku podmínkou

Nabízíme

*Perspektivní zodpovědné zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti s otevřenou firemní kulturou
*Odborný a kariérový rozvoj, včetně možnosti dalšího vzdělávání
*Motivační finanční ohodnocení - fixní a bonusová část
*5 týdnů dovolené
*Příspěvek na stravování/stravenky
*Další benefity dle vlastního výběru (cafeterie) a zaměstnanecké pivo
*Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Informace o pozici

  • Heineken Česká republika, a.s.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Zaměstnanecké pivo, Cafeterie, Multisport karta, 5 týdnů dovolené, stravenky
  • Místo pracoviště: Brno - Černovice