Nabídka práce > JavaScript Developer

JavaScript Developer

Náplň práce

Hledám vývojáře, nikoliv kodéry a nadšence do nových technologií.

Co by vás na této pozici čekalo:
- vývoj frontend webových aplikací založených na JavaScriptu
- příležitostný vývoj backend aplikací založených na JVM (Java Virtual Machine)

Požadavky

- dobrá znalost Javascript, a znalostí TypeScript výhodou
- HTML (ideálně HTML5), CSS
- znalost principů reaktivního programování
- znalost Java EE bude výhodou
- komunikativní znalost anglického jazyka

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - stabilní zahraniční společnost - moderní budová, vybavení a především technologie - placené přesčasy - 5 týdnů dovolené - příspěvky na ŽP/PP - stravenky - program Cafeteria - jídelna v místě výkonu práce - časté firemní akce a jazyková+produktová
  • Místo pracoviště: Olomouc